Jsme partneři pro vaše dotační projekty

Profesionálně, férově, s individuálním přístupem

Vstupní konzultace

Zdarma zkonzultujeme váš záměr a najdeme optimální dotační řešení. Rozumíme jedinečným potřebám každého klienta. Poskytujeme efektivní řešení na míru každému klientovi.

Dotační strategie

Připravíme dotační strategii na míru vaší společnosti. Tu formulujeme tak, aby odpovídala vašim reálným potřebám  a zároveň měla maximální dotační potenciál.

Příprava žádosti o dotaci

Precizně nastudujeme podstatu projektu abychom si s přípravou žádosti co nejvíce vystačili sami. Vytvoříme špičkový podnikatelský záměr i zkompletujeme potřebné přílohy. Více než 90% projektů, které jsme během naší mnohaleté praxe připravili, dosáhlo na schválení dotace.

Zajímá mne více o službě přípravy žádosti o dotaci.

Dotační management a veřejné zakázky

Po vystřízlivění z oslavy schválené žádosti o dotaci se společně pustíme do realizace projektu. Vy realizujete, my zajišťujeme administrativu a hlídáme kritická místa z hlediska dotačních podmínek. Zajišťujeme také administraci výběrových řízení. 

Zajímá mne více o službě dotačního managementu a administraci veřejných zakázek.

Zajišťujeme dotační poradenství ve všech hlavních podnikatelských dotačních programech jako jsou OPTAK, Modernizační fond, programy TAČR, Horizon Europe atp.

Zajistíme dotace na vaše projekty

"Zkušenosti z řízení velké poradenské firmy a mnoha projektů přenáším do toho, co mi dělá radost. Je to osobní kontakt s klienty. Rád přispěji svými znalostmi k úspěchu vašich dotačních projektů. Pomohu vám vymyslet a připravit dotační strategii a budu dlouhodobým partnerem přinášejícím finance pro růst konkurenceschopnosti vaší společnosti."

Jiří Kvíz
"Zvědavost je mé druhé jméno. Nechte mě nahlédnout do podstaty vašeho řešení a vašich nápadů a já odhalím, jak je napojit na vhodné dotační zdroje. Společně stvoříme projekt, který splní všechna kritéria, získá nezbytné financování a na jeho realizaci budete právem pyšní."

Alexandra Krejzová